نمونه قرارداد انفرادی فروش آپارتمان

قرارداد انفـرادی فروش آپارتمان

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد متناسب به منظور خرید یا واگذاری آپارتمان آماده تحویل می باشد. در این قرارداد آپارتمان بصورت متری به فروش می رسد و کلیه تجهیزات و منصوبات اعم از متصل و منفصل در آن  ذکرشده . و تمام نکات اساسی  و لازم حقوقی و ملکی در این قرارداد رعایت شده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد انفـرادی فروش آپارتمان, دانلود قرارداد انفـرادی فروش آپارتمان, تنظیم قرارداد انفـرادی فروش آپارتمان, متن قرارداد انفـرادی فروش آپارتمان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش قطعه مبایعه نامه نمونه قرارداد بیع قطعی یک باب ساختمان و یک باب مغازه نمونه مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک نمونه مبایعه نامه فروش اموال غیرمنقول

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو