نمونه قرارداد بارگیری و حمل

قرارداد بارگیری و حمل

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک نمونه قرارداد فیمابین شرکت های متولی حمل کالاها و بارهای فله و تحویل در مقصد می باشد. یک نمونه قرارداد متناسب ، مفید و مختصر در حوزه حمل و نقل کالا به صورت عمده و یک جا است که در آن تعهدات و مسئولیت های طرفین، هزینه حمل و نقل ، شیوه تحویل، دسته بندی و شیوه های مختلفی در فرایند حمل و نقل کالا تعیین شده و طرفین متعهد به انجام آن می شوند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد بارگیری و حمل, دانلود قرارداد بارگیری و حمل, تنظیم قرارداد بارگیری و حمل, فرم قرارداد بارگیری و حمل, متن قرارداد بارگیری و حمل, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد حمل کالا به خارج از کشور نمونه قرارداد حمل مصالح نمونه قرارداد حمل با کمرشکن نمونه قرارداد حمل نمونه قرارداد تخلیه از کشتی و بارگیری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو