نمونه قرارداد برگزاری همایش علمی

قرارداد برگزاری همایش علمی

کاربرد قرارداد: اجرای همایش که در جلسه شورای پژوهشی به تصویب رسیده است. در این قرارداد دبیر همایش متعهد می‏شود کلیه مراحل اجرای همایش را براساس فرم درخواست برگزاری همایش علمی به پایان برساند و گزارش آن را جهت طی مراحل قانونی، به رئیس شورای پژوهشی محل تصویب همایش علمی جهت اقدامات بعدی ارائه دهد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد برگزاری همایش علمی, دانلود قرارداد برگزاری همایش علمی, تنظیم قرارداد برگزاری همایش علمی, فرم قرارداد برگزاری همایش علمی, قرارداد برگزاری همایش علمی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای طرح های تحقیقاتی – اشخاص حقیقی نمونه قرارداد پژوهشی آشنایی با گزیده ای از منابع اینترنتی نمونه قرارداد عملیات تحقیقاتی نمونه قرارداد آموزشهای حین کار نمونه قرارداد آموزشگاه ها

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو