نمونه قرارداد بین المللی نمایندگی توزیع کالا در ایران

قرارداد بین المللی نمایندگی توزیع کالا در ایران

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد بین المللی به منظور اخذ نمایندگی و واردات کالاها به صورت انحصاری در ایران است. در این قرارداد یک شرکت داخلی با یک شرکت تولیدکننده خارجی طرف قرارداد قرار می گیرد و وفق شرایط و قوانین کشور تولید کننده اقدام به خرید و واردات کالا به ایران و توزیع آن در کشور و ارائه خدمات پس از فروش می کند. در این قرارداد عمده مسولیت ها و شروط لازم و نکات ناظر بر این نوع از قراردادها آمده است. شرایط فسخ، شیوه های پرداخت، شیوه های تحویل، شیوه های رفع اختلاف، قوانین حاکم بر قرارداد، تعهدات توزیع کننده و تولید کننده بصورت مشروح ، نوع مراودات مالی، نوع تخفیفات و تامین قطعات یدکی و نوع  انجام خدمات گارانتی و پس از فروش در این قرارداد ذکر گردیده. این قرارداد یک قرارداد کامل و متناسب در این نوع از قراردادها می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد بین المللی نمایندگی توزیع کالا در ایران, دانلود قرارداد بین المللی نمایندگی توزیع کالا در ایران, تنظیم قرارداد بین المللی نمایندگی توزیع کالا در ایران, قرارداد بین المللی نمایندگی توزیع کالا در ایران,

مقالات مرتبط

اولین قدم در پیش فروش و یا پیش خرید آپارتمان داشتن اطلاعات حقوقی یک امر ضروری قرارداد یک طرفه قراردادی به نام پیمان چیست ؟ قرارداد عادی بهتراست یا قرارداد رسمی ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی عملیات نقاشی نمونه قرارداد اجاره تالار نمونه قرارداد طراحی و راه اندازی وب سایت توافقنامه ارائه خدمات اسکان و پذیرایی میهمانان داخلی و خارجی نمونه قرارداد پیمانکاری تولید شیرآلات

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو