نمونه قرارداد تألیف ، ویرایش و تدوین کتاب

قرارداد تألیف ، ویرایش و تدوین کتاب

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد سه جانبه بین مولف، ویراستار و ناشر می باشد که در آن کل فرآیند ویراستاری، تالیف و انتشار کتاب بصورت کلی مورد توافق سه طرف قرار می گیرد و توافقات طرفین برای حروفچینی، ویراستاری و چاپ در این قرارداد بصورت کامل لحاظ شده است. نوع چاپ، شیوه چاپ، زمان بندی ارائه خدمات و تعهدات هر کدام از طرفین بصورت مفصل بیان شده است و نمونه متناسب برای مولفین و مصنفین می باشد. این قرارداد، قراردادی متناسب برای مترجمین کتاب نیز می‌باشد که می توانند ترجمه کتاب های خود را با استفاده از خدمات ویراستاری ناشرین بصورت یکجا به ناشرین واگذار کنند که این خدمات را یکجا دریافت نمایند. در این قرارداد شیوه اخذ مجوزات لازم از وزارت ارشاد نیز لحاظ شده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۶  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تألیف ، ویرایش و تدوین کتاب, دانلود قرارداد تألیف ، ویرایش و تدوین کتاب, تنظیم قرارداد تألیف ، ویرایش و تدوین کتاب, قرارداد تألیف ، ویرایش و تدوین کتاب,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پشتیبانی فنی نرم افزار مالی نمونه قرارداد چاپ بروشور نمونه قرارداد تولید و پخش پیام های زیرنویس نمونه قرارداد تجزیه و تحلیل و طراحی کلی نظام آمارهای ثبتی شرکت نمونه قرارداد چاپ اوراق اداری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو