نمونه قرارداد تألیف / ترجمه مقاله

قرارداد تألیف / ترجمه مقاله

کاربرد قرارداد: تألیف و ترجمه مقاله. ارسال تصویر صفحه عنوان و مشخصات کتاب یا مجله خارجی که شامل اطلاعات مربوط به سال انتشار باشد در مورد مقالات ترجمه شده ضروری است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تألیف / ترجمه مقاله, دانلود قرارداد تألیف / ترجمه مقاله, تنظیم قرارداد تألیف و ترجمه مقاله, فرم قرارداد تألیف و ترجمه مقاله, قرارداد تألیف / ترجمه مقاله,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد ایجاد کتاب فروشی اینترنتی برای ناشر همراه با قرض الحسنه بانک نمونه قرارداد نشر نمونه قرارداد چاپ و نشر نمونه قرارداد ترجمه مدارک به زبان روسی نمونه قرارداد سفارش و چاپ بروشور تبلیغاتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو