نمونه قرارداد تخصیص تسهیلات مالی

قرارداد تخصیص تسهیلات مالی

کاربرد قرارداد: عبارت است از موافقت بانک با درخواست مشتری مبنی بر تخصیص تسهیلات مالی و انجام عملیات بانکی براساس قانون عملات بانکی بدون ربا و قوانین پولی و بانکی در قالب عقود اسلامی، تنزیل اسناد و اوراق تجاری (خرید دین)، ارایه خدمات بانکی از قبیل گشایش اعتبارات اسنادی ریالی و ارزی داخلی و خارجی، صدور ضمانت‌نامه و تعهدنامه‌های ارزی و ریالی و به طور کلی انجام کلیه عملات بانکی مشتری در امور تولیدی (صنعتی، معدنی، کشاورزی)/ بازرگانی/ خدماتی می‌باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۰ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تخصیص تسهیلات مالی, دانلود قرارداد تخصیص تسهیلات مالی, تنظیم قرارداد تخصیص تسهیلات مالی, قرارداد تخصیص تسهیلات مالی, فروش قرارداد تخصیص تسهیلات مالی,

مقالات مرتبط

قراردادی به نام پیمان چیست ؟ با چه کسی نمی شود قرارداد بست؟(حجر،ورشکسته،فضولی) چه کسی پیمانکار است ؟ نمونه قرارداد چیست؟ قدرت چانه‌زنی

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تدوین معماری اطلاعات نمونه قرارداد نمایندگی فروش کالای تولیدی نمونه قرارداد مشاوره ای ( تهیه و طراحی نقشه های معماری و سازه و تأسیساتی) نمونه قرارداد پیمانکاری فرش ماشینی نمونه قرارداد مراحل ایجاد یک وب سایت (طراحی تارنمایی)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو