نمونه قرارداد تدریس دوره آموزشی

قرارداد تدریس دوره آموزشی

کاربرد قرارداد: برگزاری دوره آموزشی جهت کارکنان شرکت. موضوع قرارداد صرفاً توسط شخص مجری انجام و فاقد نیروی کمکی و جانشین می باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تدریس دوره آموزشی, دانلود قرارداد تدریس دوره آموزشی, تنظیم قرارداد تدریس دوره آموزشی, فرم قرارداد تدریس دوره آموزشی, قرارداد تدریس دوره آموزشی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای طرح تحقیقاتی علمی نمونه قرارداد تهیه عکس دجیتالی از پروژه ها نمونه قرارداد قرارداد واگذاری کتابخانه نمونه قرارداد حق التدریس واحدهای دانشگاهی نمونه قرارداد خرید و راه اندازی برنامه اتوماسیون اداری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو