نمونه قرارداد تدریس دوره آموزشی

قرارداد تدریس دوره آموزشی

کاربرد قرارداد: برگزاری دوره آموزشی جهت کارکنان شرکت. موضوع قرارداد صرفاً توسط شخص مجری انجام و فاقد نیروی کمکی و جانشین می باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تدریس دوره آموزشی, دانلود قرارداد تدریس دوره آموزشی, تنظیم قرارداد تدریس دوره آموزشی, فرم قرارداد تدریس دوره آموزشی, قرارداد تدریس دوره آموزشی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تألیف ، ویرایش و تدوین کتاب نمونه قرارداد اجرای صحنه ای موسیقی به صورت زنده نمونه قرارداد چاپ ، ترجمه کتاب نمونه قرارداد خدمات چاپ و نشر تألیف و تدوین کتاب ( اثر ) نمونه قرارداد تولید و پخش آگهی تلویزیونی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو