نمونه قرارداد تدریس

قرارداد تدریس

کاربرد قرارداد: عبارت است از تدریس در دانشگاه و موسسات آموزش عالی. تدریس در موسسه طبق این قرارداد جنبه موقت داشته و در هیچ مورد نمی تواند مبنای استخدام یا تبدیل وضع مدرس به صورت عضوهیات علمی موسسه قرارگیرد وتدریس طبق این قرارداد موید هیچ گونه سمت رسمی دانشگاهی نمی باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تدریس, دانلود قرارداد تدریس, متن قرارداد تدریس, فرم قرارداد تدریس, تنظیم قرارداد تدریس, قرارداد تدریس, قرارداد تدریس خصوصی, خرید قرارداد تدریس,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تولید و پخش پیام های زیرنویس نمونه قرارداد قرارداد واگذاری کتابخانه نمونه قرارداد پشتیبانی فنی نرم افزار مالی نمونه قرارداد خرید و راه اندازی برنامه اتوماسیون اداری نمونه قرارداد حروف چینی ، لیتوگرافی ، چاپ ، صحافی و …

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو