نمونه قرارداد تدوین معماری اطلاعات

قرارداد تدوین معماری اطلاعات

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور خرید خدمات از شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در معماری اطلاعات سازمان قاب یا چارچوبی یکپارچه برای توصیف اطلاعات و فناوری های اطلاعاتی، سازمانی برای نیل به اهداف راهبردی تنظیم گردیده که در آن پیوند بین اهداف، مأموریت ها، وظایف، فرآیندها، فعالیت سامانه ها، موجودیت و اطلاعات سازمانی نگهداری و به هنگام می شود. اجزای مختلف این معماری ساختار یا معمارهای جزئی هستند که یک الگوی پنج لایه ای را می سازند: لایه اهداف در قالب معماری تجاری، لایه اطلاعاتی، لایه کاربردی در قالب معماری سامانه های اطلاعاتی، لایه داده ای و لایه فناوری. بخشی از اهداف این معماری فراهم سازی امکان تحقق برنامه راهبردی مدیریت اطلاعات سازمان، یکپارچه سازی فرآیندهای کاری، فراهم سازی امکان پیوند و یکپارچگی سامانه های کاربردی، فراهم سازی امکان تسری تغییرات در همه سطوح سازمانی به شکل یکسان و جلوگیری از افزونگی از اطلاعات می باشد. در قرارداد پیمانکار متعهد است ارائه چارچوبی یکپارچه برای تعریف، استنتاج و یا نگهداشت فناوری اطلاعات موجود و نیازمندی های فناوری اطلاعات جدید برای دسترسی به اهداف استراتژیک شرکت ارائه نماید و پس از تایید آن را به اجراء بگذارد.

یک قرارداد کامل و کاربری در حوزه تخصصی معماری اطلاعات می باشد و در خود تمام وجوه مالی و زمانبندی و محرمانگی اطلاعات و توافقات و تعهدات لازم فیمابین پیش بینی گردیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۱۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تدوین معماری اطلاعات, دانلود قرارداد تدوین معماری اطلاعات, تنظیم قرارداد تدوین معماری اطلاعات, قرارداد تدوین معماری اطلاعات, فرم قرارداد تدوین معماری اطلاعات, قرارداد تدوین معماری اطلاعات, فروش قرارداد تدوین معماری اطلاعات,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تهیه الگوی تجهیزات آزمایشگاهی نمونه قرارداد تائید نمونه نمونه قرارداد ارائه خدمات استقرار چرخه بهره وری در واحد صنعتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو