نمونه قرارداد ترانزیت کالا

قرارداد ترانزیت کالا

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور حمل و نقل کالا به خارج از کشور و حمل و نقل کالاهای صادراتی از طریق حمل و نقل زمینی با استفاده از کامیون و تریلر به کشورهای ثالث می باشدکه در اصطلاح به آن قرارداد حمل و نقل ترانزیت کالا هم گفته می‌شودکه به دو صورت ترانزیت مستقیم و ترانزیت غیرمستقیم از طریق مبادی ثالث هم تنظیم می شود. یک قرارداد کامل وجامع در حوزه حمل و نقل بارهای ترانزیتی و انبوه فیمابین شرکت های حمل و نقل بین المللی و شرکت های تولیدی داخلی به منظور صادرات کالا و حمل و نقل آن به کشورهای مقصد می باشد. هزینه حمل، خسارات احتمالی، شرایط بیمه، نوع بیمه لازم، نوع حمل، بسته بندی کالا، محل حمل، زمان حمل و همه مشخصات و تعهدات لازم طرفین در این قرارداد ذکر شده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ترانزیت کالا, دانلود قرارداد ترانزیت کالا, تنظیم قرارداد ترانزیت کالا, فرم قرارداد ترانزیت کالا, متن قرارداد ترانزیت کالا, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تامین وسیله نقلیه جهت اردوهای دانشجوئی دانشگاه نمونه قرارداد حمل نمونه قرارداد حمل کالاهای وزین و حجیم ترافیکی نمونه قرارداد حمل کالا توسط کامیون به مقصد کشور خارجی نمونه قرارداد بارگیری، حمل و تخلیه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو