نمونه قرارداد ترجمه

قرارداد ترجمه

کاربرد قرارداد: در قرارداد ترجمه، مترجم تمامی کتاب را بی کم و کاست ترجمه میکند. منظور از ترجمه کامل اثر: برگردان دقیق تمام متن به علاوه فهرست ها، پانوشت ها، شرح شکل ها، جدول ها و مقدمه مؤلف با رعایت امانت است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ترجمه, فرم قرارداد ترجمه, متن قرارداد ترجمه, دانلود قرارداد ترجمه, تنظیم قرارداد ترجمه, قرارداد ترجمه, قرارداد ترجمه کتاب, قرارداد ترجمه متون,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نشر نمونه قرارداد تألیف نمونه قرارداد ایجاد کتاب فروشی اینترنتی برای ناشر همراه با قرض الحسنه بانک نمونه قرارداد سفارش و چاپ بروشور تبلیغاتی نمونه قرارداد ترجمه کتاب

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو