نمونه قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان

قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان

کاربرد قرارداد: عبارت است از ترمیم وتعمیرساختمان طبق نقشه های پیوست.  پس از اعلام انجام کامل عملیات اجرایی توسط پیمانکار مدیریت ، نماینده کارفرما از پروژه بازدید نموده و صورتی از نواقص کار تهیه خواهد شد . پیمانکار مدیریت مکلف است نسبت به رفع نواقص اقدام نماید .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان, دانلود قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان, تنظیم قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان, فرم قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان, قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای کامل اسکلت بتنی نمونه قرارداد اجرای دیوار نمونه قرارداد جهت رنگ آمیزی ساختمان نمونه قرارداد اجرای کامل سنگ کاری در فنداسیون نمونه قرارداد خدمات نقشه برداری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو