نمونه قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان

قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان

کاربرد قرارداد: عبارت است از ترمیم وتعمیرساختمان طبق نقشه های پیوست.  پس از اعلام انجام کامل عملیات اجرایی توسط پیمانکار مدیریت ، نماینده کارفرما از پروژه بازدید نموده و صورتی از نواقص کار تهیه خواهد شد . پیمانکار مدیریت مکلف است نسبت به رفع نواقص اقدام نماید .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان, دانلود قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان, تنظیم قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان, فرم قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان, قرارداد ترمیم و تعمیر ساختمان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمان مدیریت نمونه قرارداد تولید بتن و قطعات پیش‌ساخته بتنی نمونه قرارداد رنگ آمیزی نمونه قرارداد نصب دیوار جدا کننده نمونه قرارداد آسفالت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو