نمونه قرارداد ترهین سهام در قبال تسهیلات اعطایی

قرارداد ترهین سهام در قبال تسهیلات اعطایی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد اعطاء تسهیلات در قبال اخذ و ترهین سهام یک شرکت می باشد. در این قرارداد وام دهنده یا موسسات مالی و اعتباری یا اشخاص حقیقی و حقوقی با وثیقه گرفتن و ترهین گرفتن سهام شرکت که نماد مالکیت اموال و دارایی های شرکت هست و قبلا ارزش گذاری شده و کیفیت ارزش آن برای اشخاص ذکر شده تسهیلاتی به اشخاص حقیقی یا حقوقی اعطاء می کنند. در این قرارداد تعهدات وثیقه گذار و شیوه و ضوابط حاکم بر قرارداد فیمابین و اعطاء تسهیلات ذکر می شود. در تهیه و تکمیل این قرارداد یک سند رسمی در دفاتر اسناد رسمی تنظیم می شود و به عنوان سند لازم ضمیمه این قرارداد می شود. این قرارداد بر مبنای قانون عملیات بانکی بدون ربا و آیین نامه اجرایی ان تنظیم شده و کاربرد دارد. یک قرارداد متناسب و کاربردی در حوزه اخذ وثائق و ترهین سهام به منظور اعطای تسهیلات می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ترهین سهام در قبال تسهیلات اعطایی, دانلود قرارداد ترهین سهام در قبال تسهیلات اعطایی, تنظیم قرارداد ترهین سهام در قبال تسهیلات اعطایی, فرم قرارداد ترهین سهام در قبال تسهیلات اعطایی, قرارداد ترهین سهام در قبال تسهیلات اعطایی, فروش قرارداد ترهین سهام در قبال تسهیلات اعطایی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اخذ تضمین ابوابجمعی وثیقه‌ای نمونه قرارداد جعاله تعمیر مسکن (با رهن ملک غیر منقول) نمونه تفاهم نامه ارائه تسهیلات با بانک نمونه قرارداد جعاله ضمانتی تعمیر منزل مسکونی نمونه قرارداد اخذ تسهیلات وام، مشاوره، کارشناسی و پیگیری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو