نمونه قرارداد تعمیر و نگهداری چیلر ( مجتمع های آپارتمانی ، برج ها و … )

قرارداد تعمیر و نگهداری چیلر ( مجتمع های آپارتمانی ، برج ها و ... )

کاربرد قرارداد: تعمیر و راه اندازی و نگهداری دستگاه چیلر مجتمع های آپارتمانی و برج ها با شرح مشخصات اجرای قرارداد این قرارداد نمونه ای مناسب برای استفاده در مجتمع های آپارتمانی و برج ها می باشد و هیات مدیره های این مجتمع ها می توانند با بهره گیری از این نمونه این امور را به پیمانکاران واگذار نمایند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تعمیر و نگهداری چیلر ( مجتمع های آپارتمانی ، برج ها و ... ), دانلود قرارداد تعمیر و نگهداری چیلر ( مجتمع های آپارتمانی ، برج ها و ... ), تنظیم قرارداد تعمیر و نگهداری چیلر ( مجتمع های آپارتمانی ، برج ها و ... ), ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تعمیر و نگهداری چیلر نمونه قرارداد واگذاری امور نگهداری و راهبری تأسیسات برقی و مکانیکی نمونه قرارداد راهبری و نگهداری تأسیسات بیمارستان ها نمونه قرارداد تعمیر و نگهداری تابلو برق برج های مسکونی یا مجتمع های آپارتمانی و غیره نمونه قرارداد نصب آسانسور

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو