نمونه قرارداد تمام وقت استخدامی

قرارداد تمام وقت استخدامی

کاربرد قرارداد: عبارت است از انجام امور محوله که طرف قرارداد متعهد است نسبت به انجام وظایف محوله و پیگیری های لازم بر اساس درخواست شرکت و در چهار چوب ضوابط اداری، قوانین و مقررات جاری شرکت به کار اشتغال ورزد. بدیهی است شرکت می تواند مطابق این قوانین شغل و محل کار طرف قرارداد را بدون هیچ گونه محدودیت فاصله و بعد مسافت حسب نیاز تغییر دهد. طرف قرارداد بدون هیچ گونه عذر و بهانه ای موظف به قبول محل کار جدید خواهد بود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تمام وقت استخدامی, قرارداد استخدامی, قرارداد استخدامی مسئولین فنی, قرارداد استخدامی وزارت کار, نمونه قرارداد استخدامی, انواع قرارداد استخدامی, فرم قرارداد استخدامی, نمونه قرارداد استخدامی قانون کار, فرمت قرارداد استخدامی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد انجام خدمات نمونه قرارداد خدمات رانندگی نمونه قرارداد کار برای مدت معین نمونه قرارداد تامین نیروی انسانی و کادر اداری نمونه قرارداد استخدامی کار در شرکت های تجاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو