نمونه قرارداد تهیه نرم‌افزار دانشگاه

قرارداد تهیه نرم‌افزار دانشگاه

کاربرد قرارداد: تهیه، نصب، راه اندازی و آموزش نرم‌افزار. در این قرارداد حق کپی‌رایت (License) متعلق به کارفرما می‌باشد و چنانچه نرم‌افزار تحویل شده به کارفرما دارای تمامی قابلیت‌های موجود درمشخصات پیوستی قرارداد نباشد بنا به تشخیص کارشناسان امر، کارفرما می‌تواند خسارت وارده را از فروشنده اخذ نماید. میزان خسارت وارده با تأیید کمیته نظارت بر خرید نرم‌افزار دانشگاه تعیین می‌گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تهیه نرم‌افزار دانشگاه, دانلود قرارداد تهیه نرم‌افزار دانشگاه, تنظیم قرارداد تهیه نرم‌افزار دانشگاه, فرم قرارداد تهیه نرم‌افزار دانشگاه, قرارداد تهیه نرم‌افزار دانشگاه,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید، نصب، راه اندازی و آموزش نرم افزار نمونه قرارداد تأمین، بازاریابی، نصب، آموزش و پشتیبانی دستگاه پایانه فروش نمونه قرارداد خدمات مشاوره و نظارت اجرای شبکه LAN نمونه قرارداد پشتیبانی نرم افزار جامع بیمارستان نمونه قرارداد پشتیبانی و نگهداری سیستم نوبت دهی خودکار در ادارات

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو