نمونه قرارداد توزیع کالای انحصاری (خارجی) در منطقه معین

قرارداد توزیع کالای انحصاری (خارجی) در منطقه معین

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور فروش کالا همچنین اعطا نمایندگی انحصاری فروش به خریدار در محدوده مشخص از یک کشور تنظیم شده و فروشنده یک تولید کننده خارجی و خریدار و توزیع کننده و عامل پخش یک شخص داخلی است . اساسا این قرارداد یک قرارداد بین المللی است و بین دو شخص در دو کشور متفاوت تنظیم می شود. یک قرارداد مفصل و جامعی در حوزه اعطا نمایندگی و فروش کالا و خدمات پس از فروش و تعهدات فیمابین طرفین می باشد. در این قرارداد اصول حسن نیت طرفین یعنی شیوه های رفتاری فیمابین، وظایف توزیع کننده در محدوده جغرافیایی خود، تعهد و عدم رقابت با تولید کننده و توزیع کالاهای مشابه، همچنین شیوه توزیع کالا، تبلیغات و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی، شرایط ارزش گذاری و قیمت گذاری کالا و شکل فروش و محاسبه مالی فیمابین، تعیین حداقل میزان فعالیت و خرید از طرف توزیع کننده، نمایندگان توزیع کننده، شیوه محاسبه و تسویه حساب فیمابین، ارائه اطلاعات به فروشنده و موارد مهمی که لازم است در محدوده جغرافیایی توزیع کننده و فروشنده منتقل کند، ضوابط لازم به فروش کالا در خارج از محدوده جغرافیایی مقرر بین طرفین، حفظ علائم تجاری فیمابین که لازم است رعایت حدود علائم تجاری و اسامی تولیدکننده و توزیع کننده صورت گیرد،مسائل انبارگردانی و همچنین تهیه و توزیع لوازم یدکی و خدمات پس از فروش، مدت قرارداد، شرایط فسخ قرارداد قبل از وقوع قرارداد، در حین قرارداد پرداخت غرامت های فیمابین, فسخ بین طرفین، شیوه تسویه حساب, عودت اسناد و مدارک و کالاهای موجود در انبار، شرایط داوری، قانون حاکم، تابعیت قرارداد از جمله نکاتی است که در این قرارداد بصورت مفصل امده . تعهداتی در این قرارداد پیش بینی شده که در قراردادهای داخلی ما عرف نیست مشخص شود. لیکن در حقوق بین الملل به این گونه مسائل پرداخته می شود از جمله قابلیت اعمال مقررات و قوانین بین المللی، همچنین محرمانگی اطلاعات تغییرات و ابطال قرارداد و شرایط بعد از ان بصورت مفصل و مشروح پیش بینی شده است. این قرارداد یک قرارداد مناسب در حوزه دریافت یا اعطا نمایندگی به اشخاص خارجی یا دریافت نمایندگی از کشورهای خارجی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد توزیع کالای انحصاری (خارجی) در منطقه معین, دانلود قرارداد توزیع کالای انحصاری (خارجی) در منطقه معین, تنظیم قرارداد توزیع کالای انحصاری (خارجی),, فرم قرارداد توزیع کالای انحصاری (خارجی) در منطقه معین, قرارداد توزیع کالای انحصاری (خارجی) در منطقه معین,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد امتیاز نمایندگی نمونه قرارداد اعطای نمایندگی ( فروش و بازاریابی و تورهای مسافرتی ) نمونه قرارداد اعطای نمایندگی جهت ثبت دامنه های تحت ir نمونه قرارداد نمایندگی فروش پنل اس ام اس نمونه قرارداد نمایندگی فروش محصولات

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو