نمونه قرارداد تولید روکش رکاب جلو ماشین

قرارداد تولید روکش رکاب جلو ماشین

کاربرد قرارداد: عبارتست از تولید روکش رکاب جلو (چپ و راست ) ماشین مورد نظر برابر نمونه شاهد ارائه شده که به رؤیت تزریق کار رسیده است . تدارک قالب ، مواد پلیمری و ملزومات بسته بندی به عهده شرکت خواهد بود .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تولید روکش رکاب جلو ماشین, دانلود قرارداد تولید روکش رکاب جلو ماشین, تنظیم قرارداد تولید روکش رکاب جلو ماشین, فرم قرارداد تولید روکش رکاب جلو ماشین,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید تجهیزات کارگاهی مراکز آموزش فنی وحرفه ای نمونه قرارداد خرید شیشه های ۵ و ۸ و ۲۰ سی سی نمونه قرارداد خرید البسه نمونه قرارداد خرید نمونه قرارداد خرید یک دستگاه ژنراتور برق

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو