نمونه قرارداد جعاله ضمانتی تعمیر منزل مسکونی

قرارداد جعاله ضمانتی تعمیر منزل مسکونی

کاربرد قرارداد: عبارتست از انجام تعمیرات منزل مسکونی جاعل . جاعل جهت خرید مصالح و ابزار مورد نیاز و پرداخت هزینه دستمزد عوامل اجرایی و مراقبت بر نحوه انجام تعمیرات اعلام آمادگی نموده است، مؤسسه با امضاء این قرارداد مبلغ مشخص شده را در اختیار جاعل قرار داده و به مشارالیه حق و اختیار تفویض نمود تا از محل آن کلیه هزینه های تعمیرات موضوع ماده یک این قرارداد و سایر کسور و هزینه های منطقه را به نمایندگی از طرف مؤسسه بپردازد. جاعل در اجرای اختیار مذکور حق مطالبه هیچ گونه وجهی تحت هر عنوان از قبیل حق الزحمه اجرت، حق الوکاله و امثالهم را ندارد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد جعاله ضمانتی تعمیر منزل مسکونی, دانلود قرارداد جعاله ضمانتی تعمیر منزل مسکونی, تنظیم قرارداد جعاله ضمانتی تعمیر منزل مسکونی, قرارداد جعاله ضمانتی تعمیر منزل مسکونی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری در قبال ترهین اموال غیر منقول نمونه قرارداد جعاله ( دریافت وام) نمونه قرارداد اخذ تسهیلات وام، مشاوره، کارشناسی و پیگیری نمونه تفاهم نامه ارائه تسهیلات با بانک نمونه قرارداد سرمایه گذاری یا اعطای تسهیلات مالی در پروژه عمرانی توسط بانک خارجی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو