نمونه قرارداد حروف چینی کتاب

قرارداد حروف چینی کتاب

کاربرد قرارداد: عبارت است از حروف چینی کتاب با قطع و تعداد صفحات مشخص شده در برنامه word که بر پایه دستور دفتر نشر انجام خواهد شد. منظور از حروف چینی و صفحه آرایی،اعمال نوع و شماره قلم در تمام کتاب (شامل متن، عناوین اصلی و فرعی، زیرنویس ها، فرمول ها و ...) پاراگراف بندی، رعایت تأکیدها (سیاه، ایتالیک و یا در گیومه بودن) توجه به بزرگ و کوچک بودن حروف لاتین، محل شکل ها، نمودارها و جداول، اجرای ضوابط فرمول نویسی (شامل ایتالیک بودن ، یک دستی و هماهنگی نمادها) رعایت فاصله خطوط، عناوین، سرصفحه، فرمول ها، شکل ها و جدول ها، تنظیم صفحات فرد، مستقل و ... میباشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد حروف چینی کتاب, متن قرارداد حروف چینی کتاب, فرم قرارداد حروف چینی کتاب, دانلود قرارداد حروف چینی کتاب, تنظیم قرارداد حروف چینی کتاب, قرارداد حروف چینی کتاب,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد ارائه خدمات پشتیبانی سیستم کامپیوتری پس از فروش نمونه قرارداد تولید و پخش آگهی تلویزیونی نمونه قرارداد تولید برنامه ویدیوئی نمونه قرارداد حق التدریس نمونه قرارداد تحلیل و طراحی سیستم مؤلفه های کلان نرم افزاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو