نمونه قرارداد حق التدریس

قرارداد حق التدریس

کاربرد قرارداد: عبارت است از تدریس واحدهای عملی و نظری دروس مشخص شده در قرارداد. این قرارداد در هیچ مورد مبنای استخدام مدرس به صورت رسمی قطعی یا آزمایشی نبوده و از موجبات تبدیل وضعیت ایشان به صورت عضو هیات علمی رسمی قطعی یا آزمایشی دانشگاه تلقی نمی گردد. مدرس در طول مدت قرارداد تنها عضو هیات علمی حق التدریس دانشگاه محسوب می شود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد حق التدریس, دانلود قرارداد حق التدریس, فرم قرارداد حق التدریس, تنظیم قرارداد حق التدریس, قرارداد حق التدریس مدارس, قرارداد حق التدریس دانشگاه,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد آموزشی نمونه قرارداد حق التدریس برگزاری کارگاه آموزشی نمونه قرارداد حق التدریس نمونه قرارداد برگزاری کارگاه آموزشی ویژه کارکنان نمونه قرارداد خدمات مشاوره و آموزش

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو