نمونه قرارداد حمل و نقل زمینی و دریایی کالا

قرارداد حمل و نقل زمینی و دریایی کالا

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور بارگیری و حمل کالاهای فله و کانتینرهای محموله های طرف اول از طریق حمل و نقل جاده ای با کامیون /کانتینر/تریلر و حمل و نقل دریایی از بندر توسط لندیگرافت به مقصد توسط طرف دوم قابل انعقاد می باشد.در این قرارداد حمل کننده متعهد به بارگیری  و حمل و تحویل کالا در مقصد مشخص در ازاء دریافت اجرت حمل به کارفرما می باشد. نمونه قرارداد متناسب و استاندارد به منظور انجام حمل و نقل دریایی و زمینی و حمل و نقل کالا به صورت فله می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۸  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تخلیه از کشتی و بارگیری نمونه قرارداد حمل مصالح نمونه قرارداد حمل نمونه قرارداد سرویس رفت و آمد کارکنان نمونه قرارداد خدمات تامین اتوبوس و مینی بوس مورد نیاز ایاب و ذهاب کارکنان شرکت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو