نمونه قرارداد حمل کالا به خارج از کشور

قرارداد حمل کالا به خارج از کشور

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور حمل و نقل کالا به خارج از کشور و حمل و نقل کالاهای صادراتی از طریق حمل و نقل زمینی با استفاده از کامیون و تریلر به کشورهای ثالث می باشدکه در اصطلاح به آن قرارداد حمل و نقل ترانزیت کالا هم گفته می‌شودکه به دو صورت ترانزیت مستقیم و ترانزیت غیرمستقیم از طریق مبادی ثالث هم تنظیم می شود. یک قرارداد کامل وجامع در حوزه حمل و نقل بارهای ترانزیتی و انبوه فیمابین شرکت های حمل و نقل بین المللی و شرکت های تولیدی داخلی به منظور صادرات کالا و حمل و نقل آن به کشورهای مقصد می باشد. هزینه حمل، خسارات احتمالی، شرایط بیمه، نوع بیمه لازم، نوع حمل، بسته بندی کالا، محل حمل، زمان حمل و همه مشخصات و تعهدات لازم طرفین در این قرارداد ذکر شده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد حمل کالا به خارج از کشور, دانلود قرارداد حمل کالا به خارج از کشور, تنظیم قرارداد حمل کالا به خارج از کشور, فرم قرارداد حمل کالا به خارج از کشور,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد حمل مواد نفتی نمونه قرارداد سرویس رفت و آمد مدارس ویژه دانش آموزان نمونه قرارداد حمل مصالح نمونه قرارداد بارگیری و حمل نمونه قرارداد انجام خدمات حمل و نقل داخل شهری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو