نمونه قرارداد حمل کالا توسط کامیون به مقصد کشور خارجی

قرارداد حمل کالا توسط کامیون به مقصد کشور خارجی

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد حمل و نقل کالا توسط کامیون یا ترانزیت کالا به مقصد خارج است. این قرارداد فیمابین شرکت های حمل و نقل بین المللی بعنوان کارفرما و حمل کننده یا صاحبان کالا یا دارندگان وسایل نقلیه ای که امکان حمل و نقل کالا بصورت بین المللی دارند تنظیم می شود. در این قرارداد توافقات طرفین از جمله کرایه حمل و نقل، نحوه اعزام کامیون، تناژ کامیون کرایه حمل، زمان بارگیری و توقف،  شکل اعزام، لغو اعزام، نوع تخلیه کامیون یا لغو قرارداد توسط کارفرما مدت تخلیه کالا در مقصد یا مدت زمان حمل به کشور ثالث و بیمه کالا در این قرارداد بصورت کامل آمده. این قرارداد یک قرارداد جامع و کامل در حوزه استفاده از خدمات حمل و نقل خارجی یا ترانزیت کالا می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد حمل کالا توسط کامیون به مقصد کشور خارجی, دانلود قرارداد حمل کالا توسط کامیون به مقصد کشور خارجی, تنظیم قرارداد حمل کالا توسط کامیون به مقصد کشور خارجی, قرارداد حمل کالا توسط کامیون به مقصد کشور خارجی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد حمل و نقل کالای دریایی نمونه قرارداد سرویس رفت و آمد مدارس ویژه دانش آموزان نمونه قرارداد حمل (فورواردری) و ترانزیت کالا به خارج از کشور نمونه قرارداد حمل کالاهای وزین و حجیم ترافیکی نمونه قرارداد خدمات تامین اتوبوس و مینی بوس مورد نیاز ایاب و ذهاب کارکنان شرکت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو