نمونه قرارداد حمل

قرارداد حمل

کاربرد قرارداد:این قرارداد به منظور حمل مواد اولیه شرکت ها به وسیله کامیونها به انبار کارفرما می باشد. در این قرارداد حمل کننده متعهد به بارگیری  و حمل و تحویل کالا در مقصد مشخص در ازاء دریافت اجرت حمل به کارفرما می باشد. نمونه قراردادی مختصر  به منظور حمل و نقل کالا می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد حمل, دانلود قرارداد حمل, تنظیم قرارداد حمل, متن قرارداد حمل, فرم قرارداد حمل, قرارداد حمل, فروش قرارداد حمل, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد بارگیری و حمل نمونه قرارداد حمل و نقل محموله از کشتی به کامیون نمونه قرارداد حمل کالا از گمرک نمونه قرارداد حمل و نقل زمینی و دریایی کالا نمونه قرارداد حمل و نصب دستگاه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو