نمونه قرارداد خدمات آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و بهداشتی

قرارداد خدمات آزمایشگاه کنترل کیفیت  مواد غذایی و بهداشتی

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور ارائه خدمات آزمایشگاهی کنترل کیفیت به شرکت ها و تولیدکنندگان محصولات بهداشتی و غذایی که دارای آزمایشگاه مستقل نیستند تنظیم می گردد. و با استفاده از این قرارداد شرکت ها و موسسات تولیدی می توانند از خدمات آزمایشگاهی آزمایشگاه های مستقر در شرکت های دیگر و یا آزمایشگاه های مستقلی که به این منظور احداث می شوند استفاده کنند . در این قرارداد تعهدات طرفین ، شکل محاسبات، شیوه علمی دریافت نمونه ها و استانداردهای لازم در این حوزه آمده است. این قرارداد یک مختصر در این مورد می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خدمات آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و بهداشتی, دانلود قرارداد خدمات آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و بهداشتی, تنظیم قرارداد خدمات آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و بهداشتی, قرارداد خدمات آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و بهداشتی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خدمات فنی و آزمایشگاهی نمونه قرارداد استخدام مسئول بهداشتی واحدهای تحت نظارت سازمان دامپزشکی نمونه قرارداد سکوبندی آزمایشگاه نمونه قرارداد انجام خدمات و نظافت بیمارستان نمونه قرارداد آزمایشگاه کنترل غذا و دارو

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو