نمونه قرارداد خدمات رایانه ای

قرارداد خدمات رایانه ای

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد خدمات نرم افزاری برای راه‌اندازی سایت دارای یک زیربخش وب می باشد. (منظور از زیربخش های وب، بخشهای مجزایی مانند معاونت پژوهشی دانشگاه یا کتابخانه با طراحی و مدیریت و صفحه اول مخصوص به خود می باشند). در این قرارداد مدت اجرای قرارداد، مبلغ قرارداد، تعهدات مجری و کارفرما، حل اختلاف، نشانی طرفین قرارداد ، اقامتگاه قانونی طرفین، اسناد و مدارک و فورس ماژور بطور واضح بیان شده است. در این قرارداد مجری پشتبیانی فنی، پشتیبانی و خدمات آموزشی را بر عهده می گیرد. این قرارداد یک قرارداد کامل و مناسب در حوزه خدمات کامپیوتری می باشد.    

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۱۰ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خدمات رایانه ای, دانلود قرارداد خدمات رایانه ای, تنظیم قرارداد خدمات رایانه ای, فرم قرارداد خدمات رایانه ای, متن قرارداد خدمات رایانه ای, فروش قرارداد خدمات رایانه ای,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد استقرار واحد فناوری نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه های کامپیوتری نمونه قرارداد طراحی وب سایت یک شرکت نمونه قرارداد پشتیبانی و نگهداشت شبکه و سیستم های رایانه نمونه قرارداد پروژه ای برنامه نویسی و طراحی سایت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو