نمونه قرارداد خدمات رفاهی و خوابگاهی

قرارداد خدمات رفاهی و خوابگاهی

کاربرد قرارداد: عبارت است از ارائه خدمات رفاهی و در اختیار قرار دادن یک واحد مسکونی دوبلکس و دیگر امکانات موجود از مجتمع تفریحی ( شامل ساحل دریا ، پارک بازی کودکان ، مسجد ، غذاخوری و ... برای استفاده افراد معرفی شده مجری .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خدمات رفاهی و خوابگاهی, دانلود قرارداد خدمات رفاهی و خوابگاهی, تنظیم قرارداد خدمات رفاهی و خوابگاهی, فرم قرارداد خدمات رفاهی و خوابگاهی, قرارداد خدمات رفاهی و خوابگاهی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

توافقنامه ارائه خدمات اسکان و پذیرایی میهمانان داخلی و خارجی نمونه قرارداد خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نمونه قرارداد ارائه خدمات مسافرت هوایی اعم از فروش بلیط و غیره نمونه قرارداد ارائه خدمات گردشگری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو