نمونه قرارداد خدمات مشاوره ای پروژه های بزرگ فنی و اجرایی، پیمانکاری و مهندسی

قرارداد خدمات مشاوره ای پروژه های بزرگ فنی و اجرایی، پیمانکاری و مهندسی

کاربرد قرارداد : عبارتست از مشاوره در امور فنی پروژه های مؤسسه و مواردی که حوزه امور فنی و اجرایی در این رابطه به ایشان محول می نماید. مشاور فنی متعهد گردید با رعایت قوانین و مقررات موضوعه فعلی و یا مصوب آتی و با رعایت حفظ حقوق مؤسسه نسبت به کلیه موارد اعلام نظر نماید.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خدمات مشاوره ای پروژه های بزرگ فنی و اجرایی، پیمانکاری و مهندسی, دانلود قرارداد خدمات مشاوره ای پروژه های بزرگ فنی و اجرایی، پیمانکاری و مهندسی,

مقالات مرتبط

چه وقت در قراردادهای خود مشاوره بگیریم ؟ بهترین زمان مشاوره در امور قراردادها

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشاوره پذیرش در بورس و عرضه کالا نمونه قرارداد مشاوره برای نظام آراستگی محیط کار نمونه قرارداد مشاوره اراضی و املاک نمونه قرارداد استقرار مشاور در مرکز جهت انجام خدمات مشاوره ای، راهنمایی و آموزش نمونه قرارداد مشاوره طرح آبیاری اراضی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو