نمونه قرارداد خدمات مشاوره ای پروژه های بزرگ فنی و اجرایی، پیمانکاری و مهندسی

قرارداد خدمات مشاوره ای پروژه های بزرگ فنی و اجرایی، پیمانکاری و مهندسی

کاربرد قرارداد : عبارتست از مشاوره در امور فنی پروژه های مؤسسه و مواردی که حوزه امور فنی و اجرایی در این رابطه به ایشان محول می نماید. مشاور فنی متعهد گردید با رعایت قوانین و مقررات موضوعه فعلی و یا مصوب آتی و با رعایت حفظ حقوق مؤسسه نسبت به کلیه موارد اعلام نظر نماید.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خدمات مشاوره ای پروژه های بزرگ فنی و اجرایی، پیمانکاری و مهندسی, دانلود قرارداد خدمات مشاوره ای پروژه های بزرگ فنی و اجرایی، پیمانکاری و مهندسی,

مقالات مرتبط

چه وقت در قراردادهای خود مشاوره بگیریم ؟ بهترین زمان مشاوره در امور قراردادها

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشاوره طراحی ابنیه نمونه قرارداد خدمات مشاوره ای در امور سرمایه گذاری نمونه قرارداد مشاوره کلان فناوری اطلاعات نمونه قرارداد استفاده از خدمات مشاوره علمی کارشناسی نمونه قرارداد خدمات مشاوره ای پژوهشی (برنامه ریزی استراتژیک)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو