نمونه قرارداد خدمات پیاده سازی سیستم شبکه توزیع برق

قرارداد خدمات پیاده سازی سیستم شبکه توزیع برق

کاربرد قرارداد: عبارت است از انجام خدمات پیاده سازی سیستم GIS شبکه توزیع برق . کلیه مراحل مربوط به اجرای قرارداد باید مطابق دستورالعمل شرکت توانیر در بخش GIS شبکه های توزیع برق باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خدمات پیاده سازی سیستم شبکه توزیع برق, دانلود قرارداد خدمات پیاده سازی سیستم شبکه توزیع برق, تنظیم قرارداد خدمات پیاده سازی سیستم شبکه توزیع برق,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اشتراک خطوط پر سرعت داده‌ها (DSL) نمونه قرارداد استقرار تجهیزات مخابراتی نمونه قرارداد پشتیبانی و راهبری نمونه قرارداد ارائه سرویس اینترنت بی سیم(Wireless) نمونه قرارداد پاسخگویی اطلاعات به صورت در مخابرات

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو