نمونه قرارداد خرید تجهیزات برای دانشگاه

قرارداد خرید تجهیزات برای دانشگاه

کاربرد قرارداد:  در این قرارداد تجهیزات مورد نیاز دانشگاه از داخل و خارج کشور از شخص یا شرکت مربوطه خریداری می‌شود . در این قرارداد نحوه پرداخت، حل اختلاف و سایر شروط قرارداد بطور مختصر و مفید آورده شده است. این قرارداد نمونه متناسبی در این زمینه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید تجهیزات برای دانشگاه, دانلود قرارداد خرید تجهیزات برای دانشگاه, تنظیم قرارداد خرید تجهیزات برای دانشگاه, قرارداد خرید تجهیزات برای دانشگاه,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید غذای مورد نیاز از بخش غیر دولتی نمونه قرارداد فروش کفش ورزشی نمونه قرارداد خرید تجهیزات کامپیوتری نمونه قرارداد فروش، نصب و راه اندازی یک دستگاه پی سی آر نمونه قرارداد خرید دستگاه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو