نمونه قرارداد خرید تجهیزات برای درمانگاه

قرارداد خرید تجهیزات برای درمانگاه

کاربرد قرارداد: در این قرارداد تجهیزات مورد نیاز برای درمانگاه توسط خریدار، خریداری می گردد . در این قرارداد نحوه پرداخت، حل اختلاف و سایر شروط قرارداد بطور مختصر شرح داده شده است. 

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید تجهیزات برای درمانگاه, دانلود قرارداد خرید تجهیزات برای درمانگاه, تنظیم قرارداد خرید تجهیزات برای درمانگاه, قرارداد خرید تجهیزات برای درمانگاه,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید و نصب و راه اندازی دستگاه نمونه قرارداد ساخت و تحویل کالا در شرکت های تولیدی تجاری نمونه قرارداد خرید دستگاه و لوازم جانبی تست و راه اندازی، تأمین قطعات یدکی نمونه قرارداد خرید تجهیزات برای دانشگاه نمونه قرارداد خرید سلف کالا و اجناس

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو