نمونه قرارداد خرید یک دستگاه ژنراتور برق

قرارداد خرید یک دستگاه ژنراتور برق

کاربرد قرارداد: عبارتست از خرید یک دستگاه ژنراتور برق با شرایط ذکر شده در قرارداد و مطابق مشخصات فنی وشرح خدمات پیوست که جزء لاینفک قرارداد می باشد . در این قرارداد بطور کامل حقوق و تعهدات طرفین ذکر گردیده است. حل اختلاف در این قرارداد از طریق محاکم عمومی قابل پیگیری میباشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۶  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید یک دستگاه ژنراتور برق, دانلود قرارداد خرید یک دستگاه ژنراتور برق, تنظیم قرارداد خرید یک دستگاه ژنراتور برق, قرارداد خرید یک دستگاه ژنراتور برق,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید نمایشگر نمونه قرارداد خرید کالا و تجهیزات نمونه قرارداد خرید تجهیزات کارگاهی مراکز آموزش فنی وحرفه ای نمونه قرارداد نصب و راه اندازی نیروگاه آبی نمونه قرارداد خرید اقلام صنعتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو