نمونه قرارداد خرید، نصب، راه اندازی و آموزش نرم ‏افزار مبتنی بر Web

قرارداد خرید، نصب، راه اندازی و آموزش نرم‏ افزار مبتنی بر Web

کاربرد قرارداد: عبارت است از خرید ،نصب ،راه اندازی و آموزش نرم افزار مبتنی بر Web و بانک SqlServer . فروشنده متعهد می شود مستند راهنمای کاربران در قالب لوح فشرده را به خریدار ارائه کند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید، نصب، راه اندازی و آموزش نرم‏ افزار مبتنی بر Web, دانلود قرارداد خرید، نصب، راه اندازی و آموزش نرم‏ افزار مبتنی بر Web, فرم قرارداد خرید، نصب، راه اندازی و آموزش نرم‏ افزار مبتنی بر Web,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش خدمات ارسال و دریافت پیامک نمونه قرارداد ارزیابی کیفیت نرم افزار مبتنی بر وب نمونه قرارداد اشتراک فتوکپی نمونه قرارداد اتصال به شبکه اینترنت (بی سیم – Wireless) نمونه قرارداد نگهداری و پشتیبانی نرم افزار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو