نمونه قرارداد خرید ، حمل، بارگیری کالا طبق استاندارد و تأیید دستگاه نظارت با گارانتی

قرارداد خرید ، حمل، بارگیری کالا طبق استاندارد و تأیید دستگاه نظارت با گارانتی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد خرید کالا است که در آن حمل و بارگیری و گارانتی کالا بصورت مفصل پیش بینی شده است. این قرارداد خرید براساس خرید وفق نمونه است و با رعایت استانداردهای اعلامی و توافقی طرفین، قرارداد انجام شده است در این قرارداد نوع خرید و تحویل با تایید دستگاه نظارت بر پروژه اتفاق می افتد و در اصل خریداریک واسطه است و کارفرما در زمان تحویل باید با استفاده از دستگاه نظارت خود و تایید خود قطعات خریداری شده را تایید کند. در این قرارداد مبلغ و زمان قرارداد، نحوه پرداخت، محل تحویل کالا ،شکل تحویل کالا، نوع بسته بندی، نوع استانداردهای احتمالی، مدت زمان گارانتی و شکل گارانتی و تامین قطعات، تضمین حسن انجام کار جهت تحویل کالا، شیوه حل اختلاف فیمابین ذکر شده. یک قرارداد متناسب در حوزه خرید قطعات تخصصی اعم از صنعتی و غیرصنعتی و نیمه صنعتی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد حمل و ترخیص کالا نمونه قرارداد حمل و تحویل محمولات نمونه قرارداد حمل و نقل ساده نمونه قرارداد حمل و نقل دریایی و تشریفات گمرکی نمونه قرارداد انجام خدمات حمل و نقل داخل شهر

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو