نمونه قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار

قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور خرید، نصب، راه اندازی و آموزش نرم افزار طراحی شده یا فروخته شده به شرکت ها و سازمان ها می باشد . این قرارداد جدای از فروش و آموزش به جهت ارائه خدمات پشتیبانی نیز کاربرد دارد. و یک نمونه مناسب برای هر گونه خدمات نرم افزاری به اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۹  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار, دانلود قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار, تنظیم قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار, قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خدمات شارژ اینترنت نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه های کامپیوتری نمونه قرارداد فروش خدمات میزبانی وب نمونه قرارداد فروش نرم افزار اتوماسیون نمونه قرارداد طراحی وب سایت یک شرکت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو