نمونه قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار

قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور خرید، نصب، راه اندازی و آموزش نرم افزار طراحی شده یا فروخته شده به شرکت ها و سازمان ها می باشد . این قرارداد جدای از فروش و آموزش به جهت ارائه خدمات پشتیبانی نیز کاربرد دارد. و یک نمونه مناسب برای هر گونه خدمات نرم افزاری به اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۹  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار, دانلود قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار, تنظیم قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار, قرارداد خرید ، نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد طراحی، برنامه نویسی وب سایت فروشگاهی نمونه قرارداد تعویض، جابجایی، تعمیر تجهیزات سخت و نرم افزار رایانه ای در سطح کلان نمونه قرارداد طراحی وب سایت نمونه قرارداد فروش پیامک ارزش افزوده نمونه قرارداد خدمات رایانه ای

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو