نمونه قرارداد خرید تجهیزات فلزی

قرارداد خرید تجهیزات فلزی

کاربرد قرارداد: عبارتست از خرید تجهیزات فلزی مطابق نقشه ومشخصات فنی و مورد تأیید خریدار . کلیه آهن آلات به صورت گالوانیزه گرم با متعلقات مربوطه مطابق استانداردهای فنی مورد تأیید خریدار می‌باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید تجهیزات فلزی, دانلود قرارداد خرید تجهیزات فلزی, تنظیم قرارداد خرید تجهیزات فلزی, فرم قرارداد خرید تجهیزات فلزی, قرارداد خرید تجهیزات فلزی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید کالا نمونه قرارداد خرید یک دستگاه تردمیل نمونه قرارداد فروش، نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته نمونه قرارداد خرید آسانسور نمونه قرارداد خرید قطعات برج

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو