نمونه قرارداد خرید تجهیزات کامپیوتری

قرارداد خرید تجهیزات کامپیوتری

کاربرد قرارداد: عبارتست از خرید کامپیوتر، اسکنر و پرینتر. چنانچه محل استقرار فروشنده خارج از شهرباشد فروشنده موظف است برای ارایه خدمات پس از فروش نسبت به معرفی یک شرکت واجد شرایط به عنوان نماینده خود به خریدار اقدام نماید.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید تجهیزات کامپیوتری, دانلود قرارداد خرید تجهیزات کامپیوتری, تنظیم قرارداد خرید تجهیزات کامپیوتری, فرم قرارداد خرید تجهیزات کامپیوتری, قرارداد خرید تجهیزات کامپیوتری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید و نصب سیستم اعلام حریق نمونه قرارداد فروش لوازم خانگی نمونه قراداد خرید کالا از کشورهای خارجی نمونه قرارداد خرید ، نصب و راه اندازی دستگاه نمونه قرارداد خرید خودرو

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو