نمونه قرارداد خرید ترانسفورماتور روغنی

قرارداد خرید ترانسفورماتور روغنی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور خرید چند دستگاه ترانسفورماتور از نوع روغنی طراحی شده و یک قرارداد کامل از این نوع قراردادها می باشد. علائم تاخیر، استانداردها، تعهدات به آموزش، آزمایش ها و تست های مورد لزوم برای تجهیزات در نظر گرفته شده است. در این قرارداد خدمات پس از فروش، تعمیرات، چگونگی حمل و تحویل، مراحل تحویل و چگونگی حل اختلاف طرفین در زمان اجرای قرارداد آمده است. این قرارداد یک نمونه مناسب به منظور خرید انواع و اقسام کالاهای صنعتی و تجهیزات الکترونیک و الکتروتکنیک می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۱۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید ترانسفورماتور روغنی, دانلود قرارداد خرید ترانسفورماتور روغنی, تنظیم قرارداد خرید ترانسفورماتور روغنی, قرارداد خرید ترانسفورماتور روغنی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید کالا یا خدمات نمونه قرارداد خرید دستگاه دیالیز معاونت درمان نمونه قرارداد خرید کالا نمونه قرارداد خرید دستگاه پکیج

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو