نمونه قرارداد خرید خدمات از بخش خصوصی و غیردولتی

قرارداد خرید خدمات از بخش خصوصی و غیردولتی

کاربرد قرارداد: عبارت است از خرید خدمات مربوط به فعالیت های مجاز شکار و صید از طریق اجرای برنامه های آموزشی و اطلاع رسانی به عموم و تسهیل در اخذ پروانه ها و مجوزهای لازم از طریق ایجاد دفاتر پیشخوان دولت و ارائه خدمات مربوط به شکارچیان با مشخصات مندرج در ضمیمه این قرارداد که به امضاء طرفین رسیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۰ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید خدمات از بخش خصوصی و غیردولتی, دانلود قرارداد خرید خدمات از بخش خصوصی و غیردولتی, تنظیم قرارداد خرید خدمات از بخش خصوصی و غیردولتی, قرارداد خرید خدمات از بخش خصوصی و غیردولتی,

مقالات مرتبط

تفاوت قرارداد عادی با رسمی در چیست؟ ماده ۱۰قانون مدنی چه کسی پیمانکار است ؟ چرا از نمونه قرارداد ها استفاده کنیم ؟ نمونه قرارداد چیست؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد سفارش ساخت و خرید ماشین آلات صنعتی نمونه قرارداد پشتیبانی، تعمیر و نگهداری کلیه تاسیسات و تجهیزات آب و فاضلاب نمونه قرارداد موسسات فیلم سازی با عوامل اجرایی (فیلم تلویزیونی) نمونه قرارداد خرید تخته کیسه دولایه نمونه قرارداد مشارکت مدنی تولید و فروش بخاری گازی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو