نمونه قرارداد خرید خدمات از بخش غیر دولتی

قرارداد خرید خدمات از بخش غیر دولتی

کاربرد قرارداد: عبارت است از خرید خدمات عمومی از بخش غیردولتی . در این قرارداد تعهدات طرفین، شرایط فسخ، ضمانت حسن انجام تعهدات و فرایند حل اختلاف بصورت کامل و مشروح ذکر گردیده است. این قرارداد نمونه مناسب و کاملی از قرارداد خرید خدمات از بخش غیردولتی می باشد.  

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید خدمات از بخش غیر دولتی (موضوع ماده ۸۸ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت), دانلود قرارداد خرید خدمات از بخش غیر دولتی (موضوع ماده ۸۸ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت),

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید خدمات از بخش غیردولتی موضوع ماده ۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری نمونه قرارداد خدمات پزشکی نمونه قرارداد خدمات عمومی‌ نمونه قرارداد تالار پذیرایی جشن و عروسی نمونه قرارداد ارائه خدمات فنی و مهندسی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو