نمونه قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی

قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی

کاربرد قرارداد: عبارتست از سرویس ، نگهداری، انجام تعمیرات و تعویض قطعات معیوب. تامین قطعه یا قطعات مورد نیاز با پیمانکار بوده و کارفرما در اینخصوص تعهدی نخواهد داشت.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۱ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی, دانلود قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی, تنظیم قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی, فرم قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی, قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد همکاری ساخت ماکت فیزیکی پروژه نمونه قرارداد کاشی کاری نمونه قرارداد اجرای سفت کاری نمونه قرارداد برق کشی موافقت نامه پیمان های مهندسی (E.P.C) تأمین کالا و تجهیزات ،ساختمان و نصب

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو