نمونه قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی

قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی

کاربرد قرارداد: عبارتست از سرویس ، نگهداری، انجام تعمیرات و تعویض قطعات معیوب. تامین قطعه یا قطعات مورد نیاز با پیمانکار بوده و کارفرما در اینخصوص تعهدی نخواهد داشت.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۱ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی, دانلود قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی, تنظیم قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی, فرم قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی, قرارداد خرید خدمات فنی و مهندسی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نظارت اجرای پروژه ساختمان نمونه قرارداد خدمات اخذ پروانه ساختمانی پروژه نمونه قرارداد خدمات مهندسی طراحی و تهیه آلبوم نقشه های معماری نمونه قرارداد اجرای کامل بتن سبک (بتن مگر) نمونه قرارداد جهت رنگ آمیزی ساختمان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو