نمونه قرارداد خرید ساختمان نیمه ساخته ( در حال احداث)

قرارداد خرید ساختمان نیمه ساخته ( در حال احداث)

کاربرد قرارداد: عبارت است از خرید ششدانگ یک دستگاه آپارتمان احداثی. قابل توجه این که هدف اصلی و مسیری که در سراسر قرارداد دنبال شده بستن راه فرار فروشندگان و از بین بردن احتمال استنکاف ایشان از تنظیم سند رسمی بوده است. بدیهی است که هدف یا اهداف برحسب مورد می تواند تغییر کند. مثلا وقتی وضعیت مالی خریدار مشکوک و متزلزل است باید تدابیری اندیشیده شود که فروشنده با دریافت جزئی از ثمن گرفتار خریدار نشود و امکان فروش ملک خود را به دیگری – در صورت تخلف خریدار – از دست ندهد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید ساختمان نیمه ساخته ( در حال احداث), دانلود قرارداد خرید ساختمان نیمه ساخته ( در حال احداث), تنظیم قرارداد خرید ساختمان نیمه ساخته ( در حال احداث),

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید کالا و محصولات نمونه قرارداد ساخت و فروش یک دستگاه تابلو سلولی ۳۳ کیلوولت نیروگاه نمونه قرارداد خرید دستگاه (رادیولوژی) و هر نوع دستگاه دیگر با قطعات یدکی و دوره تضمین نمونه قرارداد خرید واحد آپارتمانی در حال ساخت در یک مجتمع بزرگ مسکونی به صورت بلندمرتبه سازی نمونه قرارداد خرید کالا و محصولات تولیدی شرکت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو