نمونه قرارداد خرید غذا

قرارداد خرید غذا

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور خرید و تامین غذا بصورت عمده از مراکز تولیدکننده و تامین کننده غذای گرم برای استفاده کارکنان یا پرسنل شرکت ها و موسسات و کارخانجات مورد نظر می باشد. در این قرارداد شرایط پخت، شرایط مالی و هزینه های پرداخت و شیوه نظارت بر کیفیت غذا، شرایط تحویل، نوع غذا و مواد مصرفی در آن، برنامه زمان بندی ارائه غذا بصورت ماهیانه، قیمت گذاری کامل برمبنای پرس لحاظ شده است. در کل یک نمونه قرارداد مناسب و کامل در حوزه تامین یا خرید غذا از موسسات تولید کننده یا آشپزخانه ها یا بیرون بر ها و رستوران های طرف قرارداد می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید غذا, دانلود قرارداد خرید غذا, تنظیم قرارداد خرید غذا, فرم قرارداد خرید غذا, متن قرارداد خرید غذا, فروش قرارداد خرید غذا,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید مواد غذایی نمونه قرارداد نظافت ، آبدارخانه ، سلف سرویس و صبحانه تعمیرگاه ها نمونه قرارداد طبخ غذا نمونه قرارداد خدمات طبخ و توزیع غذا نمونه قرارداد خدماتی تامین و پخت غذا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو