نمونه قرارداد خرید ملک

قرارداد خرید ملک

کاربرد قرارداد: عبارت است از خرید ساختمان های مسکونی / اداری / تجاری که مشاور ملزم است تمامی توصیفات واقعی و حقیقی ساختمان مورد قرارداد را برای شرکت توضیح دهد. ساختمان و اسناد و مدارک را به رویت شرکت رسانده و تمامی ابهامات و سوالات مطرح شده برای شرکت در خصوص شرایط و ضوابط خرید و اینکه فروشنده ملک را جزئا یا کلا به شخص ثالث واگذار نکرده باشد ، توضیح دهد . کاربری ملک را از نظر مسکونی ، اداری ، تجاری و باغ را مشخص کند .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید ملک, قرارداد خرید ملک, قرارداد فروش ملک, قرارداد فروش ملک (مبایعه نامه), قرارداد خرید آپارتمان, قرارداد خرید خانه, قرارداد خرید آپارتمان, نمونه قرارداد خرید ملک, شرایط فسخ قرارداد خرید ملک, قرارداد خرید و فروش ملک,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه بیع نامه نمونه مبایعه نامه خودرو نمونه قرارداد واسطه گری فروش املاک نمونه مبایعه نامه قطعی نمونه قرارداد بیع قطعی با سرقفلی مغازه و با قید تعهد تخلیه و تحویل نمودن

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو